Nájemní smlouva

Jednoduchá nájemní smlouva

Chcete uzavřít nájemní smlouvu, ale nejste si jistí, jaké informace by měla obsahovat? Jste ztraceni v hromadě šablon, které se dají stáhnou zdarma na internetu? To chápeme.

Chceme zlepšit realitní trh a chceme, ať jste v bezpečí. Proto jsme spolu s našimi advokáty připravili jednoduchou nájemní smlouvu. Jsou v ni zaznačeny místa pro vyplnění. A pokud si nebudete vědět rady, rádi vám s tím pomůžeme po telefonu nebo e-mailu.

Ke smlouvě Vám taky pošleme předávací protokol, který je velmi důležitý. Uvádí se do něj mimo jiné stavy měřidel, počty předaných klíčů, stav a opotřebení bytu.

Smlouvu si u nás můžete jednoduše koupit za 300 Kč. Po objednání Vám přijde zálohová faktura a po její úhradě vám veškeré dokumenty obratem pošleme a Vy budete v bezpečí. Smlouva je vždy sestavená podle stanov aktuálního občanského zákoníku a obsahuje všechny náležitosti, které ve smlouvě nesmí chybět.

Smlouva na míru s právní konzultací

Jsou případy, kdy se nevyplatí šetřit a za klid a bezpečí na dlouhé roky je lepší si připlatit. Pokud si pronajímáte obchodní prostor nebo drahý byt, je důležité mít neprůstřelnou smlouvu. Proto ji za Vás připraví náš advokát a zohlední v ní připomínky obou stran a dohlédne, aby bylo vše v souladu s platnými zákony České republiky.

Tato služba stojí 2 300 Kč a je v ní zohledněna 1 hodina konzultace s naším advokátem. Výsledkem bude hotová nájemní smlouva a samozřejmě předávací protokol. Doba trvání vyhotovení smlouvy je závislá na složitosti případu, ale většinou je to do jednoho pracovního týdne.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: phone: lname: fullname: